KANCELARIA FRANKOWA WARSZAWA - SOSNOWSKI ADWOKACI I RADCOWIE PRAWNI

Kancelaria Sosnowski Adwokaci i Radcowie Prawni to jedna z największych w Polsce kancelarii świadcząca pomoc frankowiczom. Byliśmy też w grupie prekursorów w prowadzeniu spraw frankowych w naszym kraju. Od prawie 6 lat zajmujemy się sprawami frankowymi pomagając osobom posiadającym kredyty frankowe zakończyć toksyczne relacje z bankiem. Wytaczamy procesy o unieważnienie umowy kredytu lub odfrankowienie. Jesteśmy skuteczni w podejmowanych działaniach oraz mamy na swoim koncie liczne korzystne wyroki w sprawach naszych Klientów

SOSNOWSKI ADWOKACI I RADCOWIE PRAWNI - WARSZAWA

Kancelaria posiada obecnie największy zespół adwokatów i radców prawnych prowadzących sprawy frankowiczów skupionych w jednej kancelarii. Zatrudniamy jedynie prawników z bardzo dużym doświadczeniem w sprawach frankowych, którzy mają na swoim koncie potwierdzone sukcesy. Jednym z kryteriów przyjęcia do naszego zespołu jest minimum 3 letnie doświadczenie w sporach z instytucjami finansowymi. Zlecając nam sprawę frankową możesz mieć pewność, że Twoim kredytem frankowym zajmie się adwokat lub raca prawny z bardzo dużym doświadczeniem a nie aplikant lub też asystent nie posiadający doświadczenia

Kancelaria i zatrudnieni w niej prawnicy mają tylko 1 specjalizację - prowadzenie sporów prawnych z instytucjami finansowymi takimi jak banki oraz fundusze inwestycyjne. Cały swój czas poświęcamy jedynie na pracę tylko w tej specjalizacji oraz poszerzanie swojej wiedzy i umiejętności. Nasi prawnicy skoncentrowani są wyłącznie na tych tematach.

Kancelaria od wielu lat prowadzi spory frankowe na terenie całego kraju. Nasi prawnicy pochodzą z różnych części kraju a doświadczenie zawodowe zdobywali w sądach w różnych zakątkach Polski. Duży zespół cały czas pracuje nad najlepszymi strategiami procesowymi, dzięki którym sprawy naszych Klientów prowadzone są na najwyższym poziomie.Prowadzenie działalności na terenie całego kraju w wieloosobowym zespole powoduje, że nasz Know How na bierząco aktualizowany i bez wątpienia jest jednym z najlepszych w kraju.

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ - ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZYM VIDEO BLOGIEM DLA FRANKOWICZÓW

KANCELARIA KREDYTY FRANKOWE WARSZAWA - ODFRANKOWIENIE I UNIEWAŻNIENIE UMOWY

W większości przypadków współpraca z kancelarią rozpoczyna się od dokonania przez nasz dział analiz umów frankowych kompleksowej analizy nie tylko Państwa umowy kredytu frankowego ale także Państwa sytuacji faktycznej. Pozwala nam to na określenie i obliczenie możliwych do wystosowania roszczeń wobec banku. W formularzu bezpłatnej analizy umowy należy odpowiedzieć na parę pytań, które pozwolą nam jasno określić szanse oraz możliwości walki z bankiem. Posiadamy duże doświadczenie w sprawach frankowych i dlatego wiemy, że niektóre z nich są ryzykowne. Wówczas nie rekomendujemy podejmowania procesu. Działania naszej kancelarii opierają się na szczerej i uczciwej współpracy z Klientami dlatego gdy sprawa jest wg nas zbyt ryzykowna wówczas odmawiamy prowadzenia postępowania.

Jeśli analiza Twojej umowy oraz sytuacji daje możliwości skutecznego dochodzenia roszczeń od banku nasz dział analiz sporządzi ofertę prowadzenia postępowania w sprawie frankowej. Postępowanie to ma prowadzić od odfrankowienia umowy lub unieważnienia umowy kredytu.

Jeśli będziesz miał jeszcze jakieś wątpliwości dział analiz prawnych odpowie na wszystkie Twoje pytania lub możesz spotkać się z adwokatem lub radcą prawnym bezpośrednio w naszych kancelarii w Warszawie.

Samo podpisanie umowy o obsłudze prawnej w Twojej sprawie frankowej może nastąpić na odległość bez konieczności wizyty w kancelarii, jeśli jednak chcesz to zrobić osobiście także można to zrobić w Kancelarii Sosnowski Adwokaci i Radcowie Prawni w Warszawie

Rozwiązania proponowane przez naszą kancelarię dostosowane są do sytuacji frankowicza i zależą od bardzo wielu czynników m in. banku w jakim jest kredyt. W związku z tym oferujemy jedynie kompleksowe rozwiązania prowadzące do odfrankowienia lub unieważnienia umowy kredytu. Nie podejmujemy jednostkowych czynności jak napisanie pozwu w sprawie frankowej lub też pisma w sprawie. Co do zasady nie przejmujemy spraw po innych kancelariach lub firmach odszkodowawczych prowadzących sprawy frankowiczów

Na naszym blogu możesz zapoznać się z naszą działalności i sprawdzić na czym polega odfrankowienie kredytu a także jakie korzyści przynosi unieważnienie

SPRAWDŹ WPISY NA BLOGU DLA FRANKOWICZÓW


ADWOKACI I RADCOWIE PRAWNI DLA FRANKOWICZÓW - WARSZAWA


Pomoc Frankowiczom – Kancelaria Sosnowski Adwokaci i Radcowie Prawni – Warszawa

Kredyty we frankach szwajcarskich to ogromy problem dla wielu rodzin. Wiele frankowiczów nie zdaje sobie jednak sprawy, że ich kredyty frankowe to tak naprawdę skomplikowane instrumenty finansowe na których banki zarabiają znacznie więcej niż powinny. Nie należy jednak godzić się z takim stanem rzeczy. Jeśli bank wprowadził frankowiczów w błąd lub stosuje w umowach frankowych niedozwolone zapisy wówczas kredyt frankowy można odfrankowić lub unieważnić taką umowę kredytu frankowego. Nasza kancelaria prowadzi takie procesy od lat więc jeśli i Ty czujesz się poszkodowany przez bank, Twój kredyt frankowy nagle wzrósł do ogromnych rozmiarów, masz problemy z jego spłatą - skontaktuj się z nami.

Kancelaria frankowa Sosnowski Adwokaci i radcowie prawni z Warszawy skutecznie pomaga frankowiczom

Prowadzimy kompleksową obsługę spraw frankowych. Nasza oferta dotyczy kredytów frankowych

  • • aktualnie spłacanych
  • • spłaconych
  • • wypowiedzianych


W każdym przypadku duży zespół kancelarii gwarantuje pomoc prawną. Sprawy frankowe to sprawy bardzo skomplikowane a banki to przeciwnik, który nie odpuszcza. Nie da się prowadzić tych spraw dysponując jedynie małym zespołem podczas gdy przeciwnik dysponuje kilkudziesięcioma prawnikami. Nasz dział prawny kredytów frankowych to duży zespół prawników, który pozwala skutecznie prowadzić sprawy o odfrankowienie i unieważnienie kredytu

Kredyt we frankach – pozew sądowy

Banki to zdeterminowani przeciwnicy. Nie akceptują żadnych roszczeń wytaczanych przez frankowiczów, nie są skore do ugód oraz mediacji. Walka z bankiem zawsze wymaga rozpoczęcia postępowania sądowego, jeśli chcemy dowieść swoich prac. Pozwy frankowe przygotowane przez naszą kancelarię w Warszawie to efekt wieloletnich prac nad argumentacją prawną. Dobrze napisany pozew to fundamentalna sprawa jeśli chcemy wygrać z bankiem. Korzystając z naszych usług Klient ma pewność, że jego pozew zostanie przygotowany przez najlepszych specjalistów od spraw frankowych w kraju. Każdy pozew frankowy od początku do końca jest przygotowywany przez adwokata lub radcę prawnego. Pozew w sprawie kredytu frankowego to jednak dopiero początek drogi. Nasza kancelaria zapewni Ci właściwą opiekę prawną na każdym etapie postępowania

Co można zrobić z kredytem frankowym?

Gdy postępowanie sądowe jest skutecznie poprowadzone, to kredytobiorca może zdobyć wiele korzyści. Sąd w sprawie kredytu we frankach jest w stanie orzec:

  • • obniżenie salda kredytu pozostającego do spłaty – pozwala kredytobiorcy zyskać korzystniejsze warunki spłaty całego zadłużenia.
  • • unieważnienie umowy kredytów
  • • zwrot nadpłaconych na tą chwilę rat kredytowych – zwraca się środki wpłacone w nadwyżce przez kredytobiorcę.
  • • odzyskanie opłat pobranych za “ubezpieczenie niskiego wkładu własnego” – zwraca się koszty ubezpieczenia narzucone przez bank.
  • • odzyskanie pobranych opłat za podpisanie aneksu do umowy – zwraca się koszty wykazane przez bank jako koszty wynikające z wprowadzonych zmian do umowy kredytu.
  • • uniezależnienie wysokości spłacanych rat od kursu waluty obcej – pozwala to na spłatę kredytu we frankach proporcjonalną do kwoty zaciągniętej w walucie polskiej.

Biuro w Warszawie


ul. Grzybowska 4 lok 193, 00-131

Telefon


608-820-048