Kancelaria kredyty we frankach Poznań

Sosnowski Adwokaci i Radcowie Prawni Kancelaria frankowa w Poznaniu umożliwia frankowiczom otrzymanie profesjonalnej pomocy prawnej w walce z nieuczciwymi metodami stosowanymi przez banki w zapisach umów kredytów frankowych. Dzięki wsparciu kancelarii kolejni frankowicze z Poznania wygrywają sprawy umożliwiające odfrankowienie lub całkowite unieważnienie umowy kredytowej. Obecnie nasza kancelaria ma na swoim koncie już ponad 400 wyroków korzystnych dla naszych Klientów w sprawach frankowych

Nie jest tajemnicą, że sprawy frankowe należą do skomplikowanych procesów wymagających zaawansowanej wiedzy i doświadczenia. Jest to jedyny sposób na podniesienie wszelkich dostępnych zarzutów w danej sprawie, a następnie uzyskanie korzystnego rozstrzygnięcia.

Sosnowski Adwokaci i Radcowie Prawni kancelaria frankowa w Poznaniu to zespół wyspecjalizowanych prawników, którzy bez najmniejszego trudu są w stanie ocenić szanse frankowicza na wygraną oraz znaleźć w treści umowy wszelkie niedozwolone klauzule, które stanowić będą podstawę wniosku sądowego.

Obsługa spraw o kredyty we frankach Poznań

Nasza Kancelaria frankowa Sosnowski Adwokaci i Radcowie Prawni w Poznaniu pozwala uzyskać wsparcie na każdym z etapów postępowania o unieważnienie umowy kredytu frankowego.

Prawnicy z naszej kancelarii frankowej wstępnie przeanalizują sprawę i przygotują plan działania sporządzając wszelkie niezbędne pisma i wnioski.

Będą oni również w stanie reprezentować frankowicza w postępowaniu sądowym, a po wygraniu sprawy zajmą się przeprowadzeniem postępowania egzekucyjnego.

Dzięki ogromnej wiedzy i doświadczeniu Sosnowski Adwokaci i Radcowie Prawni kancelaria frankowa w Poznaniu pozwala kredytobiorcom znacząco zwiększyć ich szanse na pozytywne rozstrzygniecie sprawy.

Dzięki zaangażowaniu i indywidualnemu podejściu do każdego przypadku prawnicy z kancelarii stwarzają warunki do rzetelnej i kompleksowej pomocy, bez obaw o dalsze manipulacje ze strony banku.

Pomoc prawna dla posiadaczy kredytów we frankach w Poznaniu

Sosnowski Adwokaci i Radcowie Prawni Kancelaria frankowa w Poznaniu oferuje pomoc każdemu kredytobiorcy, który zdecyduje się podważyć zapisy zawarte w swojej umowie kredytu frankowego.

Nie jest tajemnicą, że jeszcze nie tak dawno kredyty frankowe były reklamowane, jako najlepsze rozwiązanie dla osób, które marzą o własnych czterech kątach, jednak nie mają odpowiedniej ilości gotówki.

Miały to być umowy niezwykle korzystne i pozbawione ryzyka. Dodatkowo niski kurs franka szwajcarskiego w latach 2005-2008 sprawiły, że ogromna liczba Polaków zdecydowała się zaciągnąć zobowiązanie kredytowe właśnie w tej walucie.

Sytuacja tych osób zmieniła się bardzo szybko, kiedy to kurs franka poszybował w górę, a frankowicze zaczęli odkrywać, że w ich umowach kredytowych pełno jest klauzul niekorzystnych i nie do końca uczciwych.

Okazało się, że przeciętny frankowicz nie miał pojęcia o ogromnym ryzyku, jakie wiązało się z zaciągnięciem tego rodzaju zobowiązania. Banki nie wypełniły, bowiem należycie obowiązku informacyjnego, zaś w treści umów kredytowych zawarły całkowicie niedozwolone postanowienia, które przerzucają całe ryzyko na kredytobiorcę.

Dodatkowo frankowicze nie mieli żadnego wpływu na treść tych umów, a w tamtym czasie kredyt we frankach był często jedyną dostępną opcją.

Sosnowski Adwokaci i Radcowie Prawni Kancelaria frankowa w Poznaniu wspiera takie osoby w dochodzeniu przez nie swoich praw w sądzie, dzięki czemu kredytobiorcy frankowi mogą walczyć o odfrankowienie lub unieważnienie swojej umowy kredytowej z bankiem.

Pomoc wyspecjalizowanej i doświadczonej kancelarii pozwala na zwiększenie szans na uzyskanie pozytywnego rozstrzygnięcia oraz szybką poprawę sytuacji finansowej kredytobiorcy. Fachowe wsparcie prawników z kancelarii frankowej w Poznaniu to również odzyskanie spokoju i możliwość uwolnienia się od ciążącego nad frankowiczem nieuczciwego zobowiązania.

Duże znaczenie w przypadku spraw kredytów frankowych ma również szybkość działania. Coraz wyższy kurs franka szwajcarskiego oraz długie kolejki kredytobiorców chętnych pozwać swój bank sprawiają, że szansa na uzyskanie wyroku znacząco odwleka się w czasie i może stanowić spore obciążenie finansowe.

Zobacz inne nasze wygrane z bankami

Pokaż więcej

Dlaczego warto skorzystać z profesjonalnej kancelarii frankowej w Poznaniu?

Nasza Kancelaria frankowa w Poznaniu to miejsce, w której każdy kredytobiorca frankowy znajdzie w pełni profesjonalne doradztwo i fachowe podejście do każdego etapu sprawy sądowej.

Warto również pamiętać, że banki dysponują własnymi zastępami dobrze wyszkolonych prawników, dlatego do walki z takim przeciwnikiem warto jest poprosić o pomoc prawdziwych specjalistów w tej dziedzinie.

Sosnowski Adwokaci i Radcowie Prawni kancelaria frankowa w Poznaniu opiera swoje postępowanie w trakcie rozpraw jedynie na twardych podstawach merytorycznych oraz dogłębnych analizach każdego przypadku.

Prawnicy pracujący dla kancelarii starają się przybliżać swoim Klientom każdy etap sprawy, tak by kredytobiorca miał pełną świadomość, co dzieje się z jego roszczeniem oraz jakie są szanse wygranej.