Kancelarie Frankowe Białystok

Kancelaria adwokacka adwokat Jacek Sosnowski Adwokaci i Radcowie Prawni jest jedną z największych kancelarii frankowych w Polsce. Już od kilku lat świadczymy pomoc frankowiczom, którzy chcą uwolnić się od nieuczciwego zobowiązania kredytowego i wejść na drogę prawną przeciw postępowaniu banku.

Jesteśmy w stanie wytyczyć proces o unieważnienie lub odfrankowienie umowy kredytu w CHF przeciwko każdemu bankowi, który udzielał tzw. kredytów we frankach.

Nasze działanie charakteryzuje skuteczność oraz najwyższa, jakość świadczonych usług. Na swoim koncie mamy również liczne wyroki korzystne uzyskane przez nas w sprawach frankowych na rzecz naszych Klientów – obecnie to już przeszło 400 korzystnych wyroków.

Obsługa spraw o kredyty we frankach w Białymstoku

Zatrudnieni w naszej kancelarii frankowej adwokaci i radcowie prawni to doświadczeni specjaliści, posiadający ogromną wiedzę z zakresu kredytów, w tym w szczególności spraw frankowych. Zrzeszamy jedynie osoby posiadające bardzo duże doświadczenie i potwierdzone sukcesy na koncie, dzięki czemu możemy zapewnić naszym Klientom reprezentacje na najwyższym poziomie.

Jednym z najistotniejszych kryteriów decydującym o przyjęciu do naszego zespołu jest legitymowanie się przynajmniej 3 letnim doświadczeniem w sporach przeciw instytucjom finansowym.

Dzięki temu wybierając naszą kancelarię Klienci mają pewność, że ich sprawa trafi do adwokata lub radcy prawnego obeznanego w sprawach frankowych, a nie aplikanta lub asystenta całkowicie pozbawionego doświadczenia i własnego know-how.

Równie istotne jest dla nas to, by nasi prawnicy i radcowie posiadali tylko jedną specjalizację, a mianowicie prowadzenie sporów prawnych z instytucjami finansowymi, czyli bankami lub fundusze inwestycyjne.

Nasi pracownicy cały swój zawodowy potencjał przelewają właśnie na poszerzanie wiedzy i umiejętności na ten temat, dzięki czemu są skoncentrowani i znają najnowsze orzecznictwo dotyczące spraw frankowych.

Dokładamy przy tym wszelkich starań, by nasi Klienci mieli pewność, że ich pełnomocnik zna się na swoim zadaniu i posiada wszelkie niezbędne kompetencje mające zagwarantować sukces w trakcie rozprawy. Duży nacisk kładziemy również na komunikacje na linii pełnomocnik – Klient oraz ścisłą współpracę oparta na częstej wymianie poglądów.

Przykłady korzystnych wyroków Frankowiczów naszych Klientów z Białegostoku uzyskane przez Kancelarię Adwokat Jacek Sosnowski Adwokaci i Radcowie Prawni

KANCELARIA KREDYTY WE FRANKACH BIAŁYSTOK

Współpraca z naszą kancelarią rozpoczyna się dokonaniem przez dział analiz umów frankowych dogłębnej analizy umowy kredytowej oraz sytuacji faktycznej Klienta.

Pozwala to nam określić oraz obliczyć, jakie roszczenia względem banku jesteśmy w stanie wystosować, by zyskać jak najbardziej satysfakcjonujący Klienta wynik procesu. Dzięki naszemu formularzowi bezpłatnej analizy umowy jesteśmy w stanie z dużym prawdopodobieństwem określić, jakie są szanse na wygraną z bankiem oraz jakie możliwości walki zastosować.

Nasza kancelaria posiada ogromne doświadczenie w prowadzeniu spraw frankowych, stąd nasza wiedza o ich skomplikowanym charakterze. Czasem zdarza się, że przypadek jest na tyle ryzykowny, że wprost rekomendujemy Klientowi zaniechanie dalszych działań i nie podejmowania się procesu.

Jesteśmy przy tym całkowicie szczerzy w swojej ocenie i kierujemy się dobrem Klienta, dlatego w przypadku, gdy jesteśmy przekonani, że sprawa jest zbyt ryzykowna odmawiamy prowadzenia dalszego postępowania.
Z kolei jeśli analiza umowy kredytowej oraz sytuacja kredytobiorcy umożliwia skuteczne dochodzenie roszczeń przeciw bankowi odpowiedni dział naszej kancelarii zajmie się sporządzeniem oferty postępowania w tym konkretnym przypadku frankowym.

Każdorazowo dążymy do najlepszego rozwiązania, jakim jest unieważnienie umowy kredytowej. Klienci, którzy mają jakiekolwiek wątpliwości, co do analiz przeprowadzonych przez nasz dział mogą również liczyć na uzyskanie szczegółowych wyjaśnień i odpowiedzi na wszelkie pytania, zarówno w trakcie spotkania z przydzielonym pełnomocnikiem, jak i w siedzibie kancelarii.

Współpraca z naszą kancelarią odbywa się na podstawie umowy o obsługę prawną, która może zostać podpisana również na odległość, czyli bez konieczności wizyty Klienta w naszej siedzibie.
Staramy się elastycznie podchodzić do wszystkich próśb naszych Klientów i oferować rozwiązania jak najlepiej dopasowane do ich stylu życia oraz miejsca zamieszkania.

Pragniemy przy tym wspomnieć, że oferujemy kompleksową obsługę spraw frankowych prowadzących do unieważnienia lub odfrankowienia kredytu.
Nie podejmujemy się przy tym jednostkowych czynności, takich jak chociażby napisanie pozwu w sprawie lub pisma do sądu czy banku. Staramy się w pełni angażować w każdą ze spraw, dlatego chcemy ją przeprowadzić od początku do końca.

Z zasady nie przejmujemy również spraw po innych kancelariach czy firmach odszkodowawczych. Dokładny zakres naszych działań, nasze sukcesy i mocne strony można znaleźć na naszej stronie internetowej.

KANCELARIA FRANKOWA W BIAŁYMSTOKU

  1. Jesteśmy zespołem złożonym z ekspertów w dziedzinie spraw frankowych, którzy nieustannie aktualizują swoja wiedzę i powiększają doświadczenie w tej dziedzinie.
  2. Klauzule abuzywne zawarte w umowach kredytów frankowych nie są dla nas niczym nowym – znajdziemy je wszystkie i wykorzystamy w walce z nieuczciwym bankiem.
  3. Uczciwie analizujemy cały kontekst sprawy i lojalnie informujemy o możliwości porażki dbając o dobro Klienta.
  4. Jesteśmy skuteczni i bezkompromisowi. Nasza historia to szereg wygranych, które pozwoliły naszym Klientom uwolnić się od ciążącego zobowiązania, jakim jest kredyt frankowy.
  5. Nasze podejście do każdej sprawy charakteryzuje indywidualizm, skrupulatność oraz terminowość.

Zobacz inne nasze wygrane z bankami

Pokaż więcej

SPRAWA FRANKOWA W BIAŁYMSTOKU – CO ROBIĆ?

Pierwszym krokiem, jaki musi podjąć każdy frankowicz, który nie chce już dłużej zmagać się z nieuczciwym zobowiązaniem jest uczciwa ocena sytuacji, która pozwala oszacować szanse na wygraną.

Niezbędna jest tutaj dokładna analiza umowy kredytowej i obranie odpowiedniej ścieżki działania przeciw bankowi. Wyszukanie wszystkich klauzul abuzywnych umowy kredytowej oraz przygotowanie twardych dowodów na nieuczciwość instytucji finansowej sprawią, że sąd przychylniej spojrzy na nasza sprawę, a my będziemy mieli większe szansę na unieważnienie całej umowy.

W walce tej niezbędna może okazać się również pomoc naszej doświadczonej kancelarii frankowej w Białymstoku, która dzięki doświadczeniu i ogromnej wiedzy z zakresu spraw frankowych będzie w stanie zagwarantować nam szybkie zwycięstwo. Jedyne, co należy zrobić to przesłać umowę do siedziby kancelarii lub udać się na spotkanie z jednym z profesjonalnych pełnomocników, którzy odpowiedzą na każde trapiące nas pytanie.