Kancelarie Frankowe Częstochowa

Poszukując pomocy w rozwiązaniu męczącego problemu, jakim jest kredyt frankowy warto udać się do naszej kancelarii frankowej w Częstochowie. Jesteśmy doświadczoną i w pełni profesjonalną kancelarią, która od kilku lat zajmuje jedno z czołowych miejsc wśród instytucji zajmujących się pomocą w sprawach frankowych. Nasz doświadczony zespół adwokatów i radców prawnych zajmie się wytoczeniem procesu o unieważnienie lub odfrankowienie umowy kredytu przeciwko każdemu bankowi w tym kraju, który udzielał tzw. kredytów we frankach

Naszą siłą jest ogromna skuteczność działania, a na naszym koncie znajduje się spora liczba wygranych spraw przeciw różnym instytucjom finansowym. Obecnie posiadamy już przeszło 400 korzystnych wyroków w sprawach frankowych naszych Klientów (stan na 08.2022 r.)

Obsługa spraw o kredyty we frankach w Częstochowie

Nasz zespół adwokatów i radców prawnych stanowią jedynie osoby posiadające minimum kilkuletnie doświadczenie w prowadzenie tego typu spraw. Dodatkowo od naszych pracowników wymagamy posiadania tylko jednej specjalizacji, czyli prowadzenie sporów prawnych z instytucjami finansowymi (banki i fundusze inwestycyjne).

Dzięki temu nasi Klienci mają pewność, że ich pełnomocnicy cały swój potencjał wkładają w powiększanie wiedzy na temat kredytów frankowych, a ich historia zawodowa to szereg sukcesów i wygranych w tego typu sprawach.
Dodatkowo podjęcie współpracy z nasza kancelaria to pewność, że oddajemy swoja sprawę w ręce wykwalifikowanych adwokatów i radców prawnych, a nie aplikantów i asystentów bez odpowiedniej wiedzy.

Nasz zespół to prawnicy pochodzący z całego kraju, którzy swoje doświadczenie zdobywali w najróżniejszych sądach, poznając sposoby ich funkcjonowania i wyrokowania. Ponadto duża część zespołu nieustannie pracuje nad możliwie najlepszymi strategiami procesowymi, by wszystkie przyjmowane przez nas sprawy były prowadzone na najwyższym poziomie.

Z nami masz pewność, że wybierasz zespół z własnym know-how, który wie jak prowadzić sprawy frankowe i reagować na niespodziewane posunięcia ze strony banków.
Naszym głównym zadaniem jest przeprowadzenie Klienta przez wszystkie niuanse tego typu spraw, a dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu jest to zadanie, które nie sprawia nam większego kłopotu.

Przykłady korzystnych wyroków Frankowiczów dla naszych Klientów z Częstochowy przez Kancelarię Adwokat Jacek Sosnowski Adwokaci i Radcowie Prawni

Poniżej kilka przykładowych wyroków uzyskanych przez naszą Kancelarię wraz ze szczegółowym opisem dlaczego sądy unieważniły umowy frankowe naszych Klientów.

 1. Unieważnienie denominowanego kredytu we frankach PKO BP (NORDEA-HABITAT) z 2009 r. Wygrywamy po 1 ROZPRAWIE w Częstochowie
 2. Unieważnienie kredytu PKO BP (umowa kredytu hipotecznego MIX). Wygrywamy w 12 miesięcy w Częstochowie
 3. Unieważnienie kredytu hipotecznego MIX banku PKO BP – WYGRYWAMY w Częstochowie na 1 rozprawie
 4. Ekspresowe unieważnienie kredytu Bank Millennium, Bank proponował ugodę. Wygrywamy w Częstochowie
 5. Unieważnienie kredytu we frakach bank Millennium po SPŁACIE kredytu i SPRZEDAŻY DOMU. WYGRYWAMY w Katowicach 111.802,45 zł + 11.864,06 zł + 16.968,04 CHF dla naszych Klientów
 6. Unieważnienie kredytu we frankach GE MONEY BANK (obecnie: Bank BPH S.A.) i 44.721,41 zł oraz 23.836,06 CHF dla naszego Klienta. Wygrywamy w Katowicach
 7. Unieważnienie kredytu i zasądzenie dla naszych Klientów 39.714,12 zł oraz 41.450,80 CHF od Raiffeisen Bank International (EFG Eurobank Ergasias S.A.). Szybko WYGRYWAMY w Katowicach
 8. Unieważnienie kredytu GE Money Bank (umowa Bank BPH). Wygrywamy w Katowicach
 9. Unieważnienie kredytu hipotecznego we frankach PKO BP MIX Z 2008 R. Wygrywamy w Katowicach po 1 ROZPRAWIE.
 10. Unieważnienie kredytu BPH S.A. (umowa GE Money Bank). Szybko wygrywamy w Katowicach. 233.014,47 zł dla naszych Klientów
 11. Unieważnienie kredytu frankowego umowa o mieszkaniowy kredyt hipoteczny ING BANK ŚLĄSKI. Kolejny raz wygrywamy w Katowicach
 12. PRAWOMOCNY wyrok umowa ING Bank Śląski S.A. z 2008 r. jest nieważna. Wygrywamy w Katowicach
 13. PRAWOMOCNY WYROK Unieważnienie umowy POŻYCZKI hipotecznej ING BANK. Wygrywamy w Katowicach
 14. PRAWOMOCNE unieważnienie kredytu we frankach ING BANK. Wygrywamy w Sądzie Apelacyjnym w Katowicach
 15. PRAWOMOCNY WYROK Unieważnienie kredytu Santander Bank Polska (Ekstralokum Kredyt Bank). WYGRYWAMY W 17 MIESIĘCY w Katowicach
 16. Unieważnienie kredytu denominowanego „Własny Kąt” PKO BP z 2008 r. w 6 MIESIĘCY. Wygrywamy w Katowicach
 17. Unieważnienie kredytu Nordea-Habitat PKO BP. Wygrywamy w Katowicach w 14 MIESIĘCY
 18. PRAWOMOCNY WYROK PKO BP „Własny Kąt” unieważnienie kredytu denominowanego z 2007 r. Wygrywamy w KATOWICACH w 19 MIESIĘCY
 19. Unieważnienie kredytu we frankach na cele mieszkaniowe GE MONEY BANK (BPH S.A.). Wygrywamy w Katowicach
 20. Unieważnienie kredytu we frankach ING BANK. SO w Katowicach. Korzyść dla naszego Klienta 1 200 000 zł
 21. Unieważnienie umowy frankowej Getin Bank S.A. z siedzibą w Katowicach DOM Oddział w Łodzi z 2007 r.
 22. Unieważnienie kredytu GE MONEY BANK. 133 319,29 zł dla naszego Klienta. Wygrywamy w 12 MIESIĘCY w Katowicach
 23. PRAWOMOCNA nieważność umowy kredytu dawnego Kredyt Banku S.A. (umowa EKSTRALOKUM) – wygrywamy ESPRESOWO w Katowicach z Santander Bank Polska S.A. w 14 miesięcy
 24. Unieważnienie kredytu mBank „Multiplan” w Katowicach na 1 rozprawie w 7 MIESIĘCY
 25. Unieważnienie kredytu Raiffeisen BI (EFG Eurobank Ergasias S.A.) w 8 miesięcy na 1 ROZPRAWIE. Sąd Okręgowy w Katowicach
 26. Unieważnienie kredytu „Multiplan” mBank. Wygrywamy w Katowicach w 6 miesięcy na 1 rozprawie
 27. Unieważnienie kredytu Santander Consumer Bank. W 3 MIESIĄCE WYGRYWAMY w Katowicach
 28. Umowa pożyczki hipotecznej ING nieważna – kolejna nasza wygrana w Katowicach
 29. Santander (umowa EKSTRALOKUM KREDYT BANK-u) znów przegrywa z nami w Katowicach – umowa nieważna, oddalone roszczenie o korzystanie z kapitału
 30. ING Bank znowu przegrywa z nami w Katowicach – umowa kredytowa nieważna NA 1 ROZPRAWIE

Kancelaria kredyty we frankach Częstochowa

Podjęcie decyzji o wyjściu na drogę prawną przeciw nieuczciwej instytucji finansowej nie jest sprawa łatwą. Wiemy o tym, dlatego nasze działania mają na celu rozjaśnienie wszystkich aspektów rozprawy i kompleksową pomoc naszemu Klientowi.

Nasza współpracę rozpoczynamy zawsze od przekazania umowy kredytowej do działu analiz umów frankowych, gdzie zostaje przeprowadzona jej dokładna analiza wraz ze sprawdzeniem ogólnej sytuacji faktycznej Klienta. W ten sposób jesteśmy w stanie określić możliwe do wystosowania wobec banku roszczenia. Dodatkowo nasz formularz bezpłatnej analizy umowy zawiera kilka pytań, które uszczegóławiają szanse na wygraną kredytobiorcy.
Nasza kancelaria frankowa w Częstochowie posiada ogromne doświadczenie w prowadzeniu spraw frankowych przeciw większości banków funkcjonujących w Polsce. Dzięki temu wiemy jak trudne są to postępowania i jakie ryzyko niosą niektóre z nich.

W swojej ocenie każdego przypadku staramy się być całkowicie szczerzy i stawać po stronie naszego Klienta, dlatego może zdarzyć się, że zarekomendujemy zaprzestanie dalszych działań.
Dzieje się tak, gdy nasi analitycy ocenią, że ryzyko wystosowania roszczeń jest dla kredytobiorcy zbyt dużym ryzykiem a szanse na wygrana są zbyt niskie, by podejmować się tej sprawy. Naszym celem nie jest zysk, a prawdziwa pomoc frankowiczom, dlatego uczciwie informujemy o możliwości przegranej oraz innych, możliwych ścieżkach postępowania.
W przypadku, gdy analiza umowy oraz sytuacji Klienta daje nam możliwość skutecznego dochodzenia roszczeń jak najbardziej zawalczymy o wygraną. Nasz doświadczony dział analiz przygotowuje wtedy ofertę prowadzenia postępowania, które może prowadzić do unieważnienia lub odfrankowienia umowy kredytowej.

W przypadku wątpliwości ze strony kredytobiorcy jesteśmy gotowi udzielić wyczerpujących odpowiedzi na każde jego pytanie, by był on świadomy każdego aspektu czekającego go procesu.
Współpraca pomiędzy nasza kancelarią frankowa w Częstochowie a frankowiczem odbywa się na podstawie standardowej, w takich przypadkach umowy o obsłudze prawnej.
Podpisanie jej może odbyć się zarówno w siedzibie naszej firmy, jak i bez konieczności wizyty w naszej siedzibie, za pośrednictwem kuriera. Staramy się być elastyczni i dopasowywać się do naszych Klientów, by ułatwić im cały proces sądowy i nie dokładać niepotrzebnych zmartwień.

Naszą dewizą jest całkowite angażowanie się w sprawy oraz w pełni kompleksowa obsługa każdego przypadku. Oferujemy pełne wsparcie w dążeniu do odfrankowienia lub unieważnienia umowy, dlatego z zasady nie podejmujemy się jedynie jednostkowych czynności prawnych, takich jak chociażby napisanie pozwu sądowego.
Nie przejmujemy również spraw po innych kancelariach i firmach odszkodowawczych. Wszystkie osoby zainteresowane nasza działalnością zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajduje się opis naszych sukcesów i zakres nadziej działalności.

Walka z kredytem we frankach  – kancelaria frankowa w Częstochowie

Sprawdź, czym wyróżnia się nasza kancelaria:

 • Skupiamy jedynie doświadczonych i profesjonalnych adwokatów oraz radców prawnych, którzy specjalizują się w prowadzeniu spraw frankowych.
 • Znamy najnowsze orzecznictwo dotyczące spraw frankowych oraz klauzul abuzywnych zawieranych w treści umów kredytowych.
 • Stoimy po stronie kredytobiorcy oferując możliwie jak najbardziej korzystne dla niego rozwiązanie. Uczciwie informujemy o możliwości ryzyka i doradzamy ścieżkę postępowania, nawet, gdy najlepszym rozwiązaniem będzie rezygnacja z procesu.
 • Charakteryzuje nas duża skuteczność działania i wiele wygranych spraw na koncie.
 • Stawiamy na sumienne podejście do każdego przypadku oraz terminowe załatwienie każdej sprawy.

Zobacz inne nasze wygrane z bankami

Pokaż więcej

Co można zrobić w przypadku sprawy frankowej w Częstochowie?

Najlepszym rozwiązaniem w przypadku sądowej walki z nieuczciwym bankiem o unieważnienie umowy kredytowej jest podjęcie współpracy z wyspecjalizowaną kancelarią frankową. Fachowe poradnictwo oraz doświadczenie w prowadzeniu tego typu spraw znacząco zwiększa szanse na wygrana i daje większa pewność w działaniu.