Kancelarie Frankowe Toruń

Nasza kancelaria frankowa w Toruniu to jedna z najbardziej renomowanych kancelarii frankowych w Polsce. Już od kilku lat świadczymy swoje usługi kredytobiorcom, którzy chcą uwolnić się od toksycznej relacji z bankiem i unieważnić umowę kredytową.

Oferujemy swoje usługi przeciw wszystkim bankom działającym na terenie naszego kraju, które udzielały tzw. kredytów we frankach Wyróżniamy się wyjątkowa skutecznością na tle innych toruńskich kancelarii. Na naszym koncie znajduje się wiele wygranych, które skutkowały unieważnieniem umowy – obecnie posiadamy na swoim koncie ok 400 korzystnych wyroków w sprawach frankowych.

Obsługa spraw o kredyty we frankach w Toruniu

Nasz zespół stanowią jedynie wykwalifikowani i pełnoprawni adwokaci oraz radcowie prawni. Każda ze spraw jest, zatem prowadzona przez osobę, która zna się na swojej pracy i posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw frankowych.

Naszym naczelnym celem jest zatrudnianie jedynie osób, które posiadają kilkuletni staż, a ich jedyną specjalizacją jest prowadzenie sporów prawnych z instytucjami finansowymi, a więc bankami i funduszami inwestycyjnymi. Takie osoby cały swój zawodowy dorobek poświęciły zgłębianiu wiedzy z tematyki frankowej, dlatego są najlepszym źródłem wiedzy w walce przeciw bankom.

Dzięki takiej polityce naszej kancelarii Klienci mają pewność, że ich sprawa zajmie się prawdziwy profesjonalista skoncentrowany wyłącznie na temacie franków, znający najnowsze orzecznictwo krajowe i mający własne, wypracowane w toku wielu przeprowadzonych spraw sposoby działania.

Dodatkowo warto wspomnieć, że pracujący u nas adwokaci oraz radcowie prawni pochodzą z różnych stron naszego kraju, dzięki czemu zdobyte przez nich doświadczenie pozwoliło nam poznać strategie i myślenie sędziów z całej Polski. To bardzo ważne w przypadku ustalania coraz doskonalszych strategii działania i poszerzania know-how kancelarii.

KREDYTY WE FRANKACH – KANCELARIA FRANKOWA TORUŃ

Nasza współpraca z Klientami frankowymi każdorazowo rozpoczyna się od wykonania przez nasz specjalnie do tego stworzony dział analiz umów frankowych dokładnej analizy dokumentów oraz sytuacji frankowicza. Jest to najistotniejszy etap, bowiem pozwala na określenie szans na wygraną oraz ustalenie strategii działania.
Ten etap pozwala również stwierdzić, czy wytaczanie pozwu będzie opłacalne, czy może lepiej wycofać się ze swojego pomysłu. Sprawy frankowe nie są proste i wymagają dostarczenia sądowi twardych i niepodważalnych dowodów na istnienie niedozwolonych zapisów w treści umowy.

Korzystając ze swojego wieloletniego doświadczenia nasi pracownicy czasem nie rekomendują podejmowania procesu. Dzieje się tak tylko w przypadkach, gdy analiza umowy i sytuacji frankowicza jasno wskazuje na dużą szansę przegranej. Jednak z uwagi na dbałość o dobro naszych Klientów i lojalność wobec nich jesteśmy szczerzy w swoich osądach.
W przypadku, gdy analiz umowy oraz przypadku jasno pokazuje, że istnieją ogromne szanse na wygrane, a w treści dokumentów kredytowych znajdziemy klauzule abuzywne będące główną podstawą wszczęcia postępowania nasz dział analiz przygotuje propozycje postępowania najlepsza dla interesów Klienta.
Jeśli nie jest on pewny proponowanej przez nas ścieżki oraz ma pytania odnośnie swojej sprawy służymy mu pomocą i wsparciem w rozwianiu wszelkich niejasności na drodze do uwolnienia się od nieuczciwego zobowiązania kredytowego.

Żeby współpraca mogła dojść do skutku musi jednak najpierw dojść jeszcze do podpisania umowy o obsłudze prawnej, w której znajdują się zapisy regulujące rodzaj współpracy, wynagrodzenie kancelarii oraz oczekiwania Klienta wobec swojego pełnomocnika.

Podpisanie takiej umowy jest możliwe zarówno w siedzibie kancelarii w Toruniu jak i za pośrednictwem firmy kurierskiej z domu Klienta. Staramy się elastycznie podchodzić do naszej współpracy z kredytobiorcami, dlatego jesteśmy w stanie dostosowywać nasze spotkania, tak by były one jak najbardziej wygodne dla Klienta. Mogą one mieć charakter osobisty w siedzibie firmy, telefoniczny lub poprzez kamerę internetową.

Z uwagi na nasze ogromne zaangażowanie w każda sprawę i chęć uczestnictwa w każdym aspekcie procesu o unieważnienie lub odfrankowienie umowy oferujemy jedynie kompleksowa obsługę sprawy. Oznacza to, że nie podejmujemy się jednostkowych czynności, takich jak napisanie pozwu lub pisma procesowego.

Z zasady nie przejmujemy również spraw po innych kancelariach i firmach odszkodowawczych. Na naszej stronie internetowej znajdują się wszelkie niezbędne informacje na temat naszej działalności oraz naszych sukcesów, a także praktyczne porady i najnowsze wiadomości dotyczące kredytów frankowych.

KANCELARIA FRANKOWA TORUŃ

  • Nasza kancelaria frankowa skupia jedynie prawdziwych ekspertów w dziedzinie kredytów frankowych. Adwokaci i radcy prawni posiadają wieloletnie doświadczenie i wiedzę w tym zakresie, dzięki czemu mogą skutecznie prowadzić naszych Klientów przez rozprawę sądową.
  • Posiadamy szeroka wiedze dotyczącą klauzul abuzywnych i najnowszego orzecznictwa, dzięki czemu jesteśmy w stanie podnieść wszystkie możliwe argumenty dające kredytobiorcy wygraną.
  • Naszym celem jest korzyść kredytobiorcy, dlatego uczciwie analizujemy umowę kredytowa i każdy przypadek, a w razie braku szans na wygrana lojalnie informujemy o tym Klienta.
  • Cechuje nas skuteczność działania, dzięki czemu ogromny procent przeprowadzonych przez nas spraw zakończyła się unieważnieniem umowy kredytowej.
  • Wierzyciele, w tym instytucje bankowe znają naszą renomę, dzięki czemu bardzo często oferują ugodę w obawie przed konfrontacja z nami.

Zobacz inne nasze wygrane z bankami

Pokaż więcej

SPRAWA FRANKOWA TORUŃ – CO MOŻEMY ZROBIĆ?

Najistotniejszym etapem walki o unieważnienie nieuczciwej umowy kredytowej we franku szwajcarskim jest kompleksowa analiza tejże umowy oraz całego przypadku.

Pozwoli to nam wyszczególnić konkretne klauzule abuzywne znajdujące się w umowę oraz wyznaczyć kierunek działania. W trakcie pierwszego spotkania w kancelarii warto zadać każde pytanie, jakie nas trapi, by uzyskać pełen obraz sytuacji i być świadomym swojej obecnej sytuacji.

Kancelaria frankowa w Toruniu dokłada wszelkich starań, by każda sprawa zakończyła się możliwie jak najbardziej korzystnym dla frankowicza wyrokiem w jak najkrótszym czasie. Naszą misją jest kompleksowa pomoc osobom oszukanym przez banki, które teraz muszą zmagać się z kilkukrotnie większymi ratami, niż zapewniano ich na początku.