Kancelarie Frankowe Kielce

Uwolnienie się od toksycznej relacji z bankiem i unieważnienie umowy kredytu frankowego to trudne zadanie, które wymaga odpowiedniego wsparcia. Nasza kancelaria frankowa w Kielcach jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych wśród tego typu kancelarii w Polsce.

Oferujemy kompleksową pomoc w przebiegu rozprawy sądowej, a także jesteśmy w stanie wytyczyć proces o unieważnienie lub odfrankowienie umowy każdemu bankowi działającemu na terenie Polski. Nasza ogromną zaleta jest skuteczność w podejmowanych działaniach, dzięki czemu na naszym koncie znajduje się bardzo duża liczba wygranych.

Obsługa spraw o kredyty we frankach w Kielcach

Nasz zespół prawniczy to jedynie pełnoprawni i wykształceni adwokaci i radcowie prawni, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy. Jest to jeden z naszych głównych warunków przyjęcia do pracy, dzięki czemu nasi pracownicy to prawdziwi profesjonaliści mający wyrobione własne sposoby działania oraz bogate know-how.

Dodatkowo elementem niezbędnym, by u nas pracować jest posiadanie wyłącznie jednej specjalizacji, czyli prowadzenie sporów prawnych przeciw instytucjom finansowym, takim jak bank i fundusz inwestycyjny.
Nasi adwokaci i radcowie cały swój zawodowy czas poświęcają zdobywaniu coraz większej wiedzy na ten temat, dzięki czemu każdy Klient, który zdecyduje się na współprace z nami ma pewność, że jego pełnomocnik to prawdziwy specjalista w dziedzinie kredytów frankowych.

Nie można zapomnieć również o tym, że nasz zespół to osoby pochodzące z różnych części Polski, które swoje doświadczenie zawodowe zdobywały w różnych sądach. Dzięki temu strategie procesowe, którymi dysponujemy są jednymi z najdoskonalszych w kraju, a sprawy przez nas prowadzone są uważane za postępowania na najwyższym poziomie. Cały czas staramy się również aktualizować nasza wiedzę i umiejętności a także nasze know-how, dzięki czemu żadna sprawa z zakresu kredytów frankowych nie będzie miała przed nami żadnych tajemnic.

Przykłady korzystnych wyroków Frankowiczów dla naszych Klientów z Kielc uzyskane przez Kancelarię Adwokat Jacek Sosnowski Adwokaci i Radcowie Prawni

Poniżej kilka przykładowych wyroków uzyskanych przez naszą Kancelarię wraz ze szczegółowym opisem dlaczego sądy unieważniły umowy frankowe naszych Klientów.

 1. Unieważnienie kredytu we frakach bank Millennium po SPŁACIE kredytu i SPRZEDAŻY DOMU. WYGRYWAMY w Katowicach 111.802,45 zł + 11.864,06 zł + 16.968,04 CHF dla naszych Klientów
 2. Unieważnienie kredytu we frankach GE MONEY BANK (obecnie: Bank BPH S.A.) i 44.721,41 zł oraz 23.836,06 CHF dla naszego Klienta. Wygrywamy w Katowicach
 3. Unieważnienie kredytu i zasądzenie dla naszych Klientów 39.714,12 zł oraz 41.450,80 CHF od Raiffeisen Bank International (EFG Eurobank Ergasias S.A.). Szybko WYGRYWAMY w Katowicach
 4. Unieważnienie kredytu GE Money Bank (umowa Bank BPH). Wygrywamy w Katowicach
 5. Unieważnienie kredytu hipotecznego we frankach PKO BP MIX Z 2008 R. Wygrywamy w Katowicach po 1 ROZPRAWIE.
 6. Unieważnienie kredytu BPH S.A. (umowa GE Money Bank). Szybko wygrywamy w Katowicach. 233.014,47 zł dla naszych Klientów
 7. Unieważnienie kredytu frankowego umowa o mieszkaniowy kredyt hipoteczny ING BANK ŚLĄSKI. Kolejny raz wygrywamy w Katowicach
 8. PRAWOMOCNY wyrok umowa ING Bank Śląski S.A. z 2008 r. jest nieważna. Wygrywamy w Katowicach
 9. PRAWOMOCNY WYROK Unieważnienie umowy POŻYCZKI hipotecznej ING BANK. Wygrywamy w Katowicach
 10. PRAWOMOCNE unieważnienie kredytu we frankach ING BANK. Wygrywamy w Sądzie Apelacyjnym w Katowicach
 11. PRAWOMOCNY WYROK Unieważnienie kredytu Santander Bank Polska (Ekstralokum Kredyt Bank). WYGRYWAMY W 17 MIESIĘCY w Katowicach
 12. Unieważnienie kredytu denominowanego „Własny Kąt” PKO BP z 2008 r. w 6 MIESIĘCY. Wygrywamy w Katowicach
 13. Unieważnienie kredytu Nordea-Habitat PKO BP. Wygrywamy w Katowicach w 14 MIESIĘCY
 14. PRAWOMOCNY WYROK PKO BP „Własny Kąt” unieważnienie kredytu denominowanego z 2007 r. Wygrywamy w KATOWICACH w 19 MIESIĘCY
 15. Unieważnienie kredytu we frankach na cele mieszkaniowe GE MONEY BANK (BPH S.A.). Wygrywamy w Katowicach
 16. Unieważnienie kredytu we frankach ING BANK. SO w Katowicach. Korzyść dla naszego Klienta 1 200 000 zł
 17. Unieważnienie umowy frankowej Getin Bank S.A. z siedzibą w Katowicach DOM Oddział w Łodzi z 2007 r.
 18. Unieważnienie kredytu GE MONEY BANK. 133 319,29 zł dla naszego Klienta. Wygrywamy w 12 MIESIĘCY w Katowicach
 19. PRAWOMOCNA nieważność umowy kredytu dawnego Kredyt Banku S.A. (umowa EKSTRALOKUM) – wygrywamy ESPRESOWO w Katowicach z Santander Bank Polska S.A. w 14 miesięcy
 20. Unieważnienie kredytu mBank „Multiplan” w Katowicach na 1 rozprawie w 7 MIESIĘCY
 21. Unieważnienie kredytu Raiffeisen BI (EFG Eurobank Ergasias S.A.) w 8 miesięcy na 1 ROZPRAWIE. Sąd Okręgowy w Katowicach
 22. Unieważnienie kredytu „Multiplan” mBank. Wygrywamy w Katowicach w 6 miesięcy na 1 rozprawie
 23. Unieważnienie kredytu Santander Consumer Bank. W 3 MIESIĄCE WYGRYWAMY w Katowicach
 24. Umowa pożyczki hipotecznej ING nieważna – kolejna nasza wygrana w Katowicach
 25. Santander (umowa EKSTRALOKUM KREDYT BANK-u) znów przegrywa z nami w Katowicach – umowa nieważna, oddalone roszczenie o korzystanie z kapitału
 26. ING Bank znowu przegrywa z nami w Katowicach – umowa kredytowa nieważna NA 1 ROZPRAWIE

KREDYTY FRANKOWE KIELCE

Unieważnienie kredytu frankowego to trudne zadanie, które wymaga wsparcia osób posiadających wiedzę, na ten temat. Nasza kancelaria oferuje całościowe i profesjonalne podejście do tematu, dzięki czemu Klient od początku wie, czego może spodziewać się po złożeniu pozwu. Specjalnie oddelegowany dział analiz umów frankowych zajmuje się dokładna analizą, nie tylko umowy kredytowej, ale i całej sytuacji faktycznej, w jakiej znalazł się Klient.

Pozwala to nam dokładnie określić szanse frankowicza w procesie i oszacować możliwe do wystosowania roszczenia wobec banku.
Wiemy przy tym jak trudne bywają sprawy o unieważnienie kredytu i jak dokładnych dowodów w postaci klauzul abuzywnych potrzeba, by wygrać sprawę przeciw bankowi.

Z tego powodu w przypadku negatywnej analizy treści umowy kredytowej staramy się nie rekomendować podejmowania procesu. Nasze działania w całości podyktowane są troską o dobrostan Klientów oraz uczciwością i lojalnością wobec frankowiczów. Bowiem jeśli nie widzimy szans na wygraną staramy oszczędzić kredytobiorcy nerwów i niepotrzebnie zmarnowanego czasu oraz wydanych pieniędzy na walkę z bankiem, która nie miała szans.
W przypadku, gdy analiza umowy kredytowej wskazuje na możliwość skutecznego dochodzenia roszczeń od banku naszym zadaniem będzie sporządzenie oferty prowadzenia postępowania w sprawie kredyty frankowego.

Ma ono prowadzić do odfrankowienia lub unieważnienia umowy kredytowej, w zależności od tego, co preferuje Klient i co będzie dla niego bardziej korzystne. W przypadku, gdy kredytobiorca nie jest pewny obranej ścieżki postępowania lub ma, co do niej jakieś pytania służymy swoja radą i fachowym doradztwem oraz postaramy się odpowiedzieć na każde pytanie.

Współpraca pomiędzy nami, a Klientem jest zawsze w pełni legalna i opiera się na standardowej w tym przypadku umowie o obsłudze prawnej. Podpisanie tego dokumentu może mieć miejsce zarówno w katowickiej siedzibie kancelarii, jak i bez konieczności wizyty w tym miejscu.

Staramy się elastycznie podchodzić do kwestii spotkań z naszymi Klientami i oferować im rozwiązania jak najlepiej dopasowane do ich stylu życia oraz odległości zamieszkania od naszej kancelarii.
Pragniemy również dodać, że z uwagi na nasze zaangażowanie w każdą sprawę oferujemy jedynie kompleksowe prowadzenie do unieważnienia lub odfrankowienia umowy.

Oznacza to, że napis pracownicy nie zajmują się jedynie jednostkowymi czynnościami, takimi jak napisanie pozwu lub pisma procesowego. Nie przejmujemy również spraw po innych kancelariach oraz formach odszkodowawczych.
Wszelkie informacje na temat naszej działalności, historii, sukcesów oraz zatrudnionych w naszej kancelarii pracowników znajdują się na stronie internetowej, na którą serdecznie zapraszamy.

KANCELARIA FRANKOWA W KIELCACH

 1. Jesteśmy zespołem profesjonalistów o ogromnym doświadczeniu i wiedzy z obszaru kredytów frankowych.
 2. Znamy treść klauzul abuzywnych znajdujących się w umowach kredytowych i wiemy jak wykorzystać je przeciw wybranym instytucjom bankowym.
 3. Naszym priorytetem jest korzyść kredytobiorcy, dlatego uczciwie analizujemy każdą umowę kredytową i lojalnie informujemy o przewidywanym przez nas efekcie postępowania sądowego.
 4. Jesteśmy skuteczni w swoich działaniach, dowodem, czego są liczne wygrane w procesach o unieważnienie kredytów frankowych.
 5. Charakteryzuje nas terminowość oraz sumienność w wykonywaniu naszych obowiązków.

Zobacz inne nasze wygrane z bankami

Pokaż więcej

SPRAWY FRANKOWE KIELCE – CO ROBIĆ?

Życie w cieniu przytłaczającego nas kredytu frankowego i coraz wyższych rat tego zobowiązania nie jest proste. Na szczęście polski Sąd Najwyższy oraz europejski TSUE dały naszym kredytobiorcom szansę w postaci walki w sądzie z nieuczciwymi bankami.

Jednak, aby pozbyć się tego nieuczciwie skonstruowanego obciążenia należy odważnie zrobić pierwszy krok i wystąpić z pozwem do sądu o unieważnienie umowy kredytowej.

Wszystkie osoby, które mają w planach wykonanie takiego kroku powinny najpierw upewnić się, czy ich umowa kredytowa zawiera wspomniane wcześniej klauzule abuzywne, które dają możliwość rozważenia walki z bankiem. Nie jest to jednak proste zadanie, dlatego najlepiej jest powierzyć je profesjonalnej kancelarii frankowej, Doświadczeni i wykształceni adwokaci oraz radcy prawni pracujący w takim miejscu ocenią dokładnie, jak wyglądają nasze szanse na zwycięstwo i opracują plan dalszego działania. W ten sposób będziemy pewni, że wystąpienie z pozwem do sądu nie będzie jedynie stratą czasu, nerwów i funduszy, ale możliwością uwolnienia się od nieuczciwej umowy, która potrafi uprzykrzyć życie kredytobiorcy.