Kancelarie Frankowe Katowice

Doświadczona Kancelaria frankowa Sosnowski Adwokaci i Radcowie Prawni oferuje prowadzenie spraw o kredyty we frankach na terenie Katowic oraz Śląska.

Zwrócenie się do specjalistów z kancelarii prawnej to najlepsze rozwiązanie w sytuacji, gdy nie masz pewności, że Twoja umowa kredytowa zawiera niedozwolone klauzule i czy możesz pozwać bank o unieważnienie kredytu we frankach oraz wygrać proces w sądzie.

Nasi wyspecjalizowani w sprawach frankowych adwokaci i radcowie prawni z wieloletnim doświadczeniem są stanie ocenić treść dokumentu i doradzić najlepsza ścieżkę postępowania. Oznacza to, że nie musisz posiadać żadnej wiedzy i doświadczeń z zakresu finansów i bankowości, by móc skutecznie pozwać swój bank.

Obsługa spraw o kredyty we frankach w Katowicach

Nieuczciwe postępowanie polskich banków wobec kredytobiorców frankowych to temat, który jak bumerang powraca do mediów. Niepoprawnie skonstruowane umowy kredytowe oraz coraz wyższy kurs franka szwajcarskiego sprawiają, że kredyt, który kilka lat temu promowany był, jako idealne rozwiązanie na zakup domu staje się poważnym obciążeniem finansowym sporej grupy Polaków.

Sporą pomocą w rozwiązaniu tego trudnego problemu może okazać się skorzystanie z usług naszej kancelarii frankowej w Katowicach. Oferujemy kompleksowe wsparcie frankowiczów w kompleksowym prowadzeniu spraw frankowych o unieważnienie kredytu we frankach oraz zwrot nieuczciwie pobranych pieniędzy

Dzieje się to dzięki oparciu zarzutu, co do abuzywności niektórych klauzul zawartych w treści umowy kredytowej. Mogą one dotyczyć różnych aspektów dokumentu i zobowiązania i będą różnić się w zależności od konkretnego banku, jednak są to całkowicie niedozwolone techniki i zapisy nastawione na celowe wprowadzenie frankowicza w błąd i zwiększenie zysków banku.

W praktyce oznacza to, że umowa kredytowa zawarta pomiędzy bankiem a frankowiczem jest nieuczciwa, a całkowite ryzyko zobowiązania w całości zostało przeniesione na nieświadomego takiego obrotu sprawy kredytobiorcę. Co więcej kredytobiorcy frankowi byli zapewniani przez banki, że umowa, którą podpisali jest dla nich niezwykle korzystna, co w rzeczywistości okazało się kłamstwem.

Wszystko to sprawia, że wystąpienie na drogę sądową przeciwko nieuczciwym bankom daje frankowiczowi dusza szansę na wygraną. Chcąc zwiększyć swoją szansę na wygraną warto zwrócić się do kancelarii frankowej w Katowicach o dokładne prześledzenie umowy i jej wszechstronne przeanalizowanie, tak by odszukać wszelkie nieuczciwe zapisy i dowody na nieuczciwość banku oraz nieważność zobowiązania.

Przykłady korzystnych wyroków Frankowiczów w sądach w Katowicach uzyskane przez Kancelarię Adwokat Jacek Sosnowski Adwokaci i Radcowie Prawni

Poniżej kilka przykładowych wyroków uzyskanych przez naszą Kancelarię w Katowicach wraz ze szczegółowym opisem dlaczego sądy unieważniły umowy frankowe naszych Klientów.

 1. Unieważnienie kredytu we frakach bank Millennium po SPŁACIE kredytu i SPRZEDAŻY DOMU. WYGRYWAMY w Katowicach 111.802,45 zł + 11.864,06 zł + 16.968,04 CHF dla naszych Klientów
 2. Unieważnienie kredytu we frankach GE MONEY BANK (obecnie: Bank BPH S.A.) i 44.721,41 zł oraz 23.836,06 CHF dla naszego Klienta. Wygrywamy w Katowicach
 3. Unieważnienie kredytu i zasądzenie dla naszych Klientów 39.714,12 zł oraz 41.450,80 CHF od Raiffeisen Bank International (EFG Eurobank Ergasias S.A.). Szybko WYGRYWAMY w Katowicach
 4. Unieważnienie kredytu GE Money Bank (umowa Bank BPH). Wygrywamy w Katowicach
 5. Unieważnienie kredytu hipotecznego we frankach PKO BP MIX Z 2008 R. Wygrywamy w Katowicach po 1 ROZPRAWIE.
 6. Unieważnienie kredytu BPH S.A. (umowa GE Money Bank). Szybko wygrywamy w Katowicach. 233.014,47 zł dla naszych Klientów
 7. Unieważnienie kredytu frankowego umowa o mieszkaniowy kredyt hipoteczny ING BANK ŚLĄSKI. Kolejny raz wygrywamy w Katowicach
 8. PRAWOMOCNY wyrok umowa ING Bank Śląski S.A. z 2008 r. jest nieważna. Wygrywamy w Katowicach
 9. PRAWOMOCNY WYROK Unieważnienie umowy POŻYCZKI hipotecznej ING BANK. Wygrywamy w Katowicach
 10. PRAWOMOCNE unieważnienie kredytu we frankach ING BANK. Wygrywamy w Sądzie Apelacyjnym w Katowicach
 11. PRAWOMOCNY WYROK Unieważnienie kredytu Santander Bank Polska (Ekstralokum Kredyt Bank). WYGRYWAMY W 17 MIESIĘCY w Katowicach
 12. Unieważnienie kredytu denominowanego „Własny Kąt” PKO BP z 2008 r. w 6 MIESIĘCY. Wygrywamy w Katowicach
 13. Unieważnienie kredytu Nordea-Habitat PKO BP. Wygrywamy w Katowicach w 14 MIESIĘCY
 14. PRAWOMOCNY WYROK PKO BP „Własny Kąt” unieważnienie kredytu denominowanego z 2007 r. Wygrywamy w KATOWICACH w 19 MIESIĘCY
 15. Unieważnienie kredytu we frankach na cele mieszkaniowe GE MONEY BANK (BPH S.A.). Wygrywamy w Katowicach
 16. Unieważnienie kredytu we frankach ING BANK. SO w Katowicach. Korzyść dla naszego Klienta 1 200 000 zł
 17. Unieważnienie umowy frankowej Getin Bank S.A. z siedzibą w Katowicach DOM Oddział w Łodzi z 2007 r.
 18. Unieważnienie kredytu GE MONEY BANK. 133 319,29 zł dla naszego Klienta. Wygrywamy w 12 MIESIĘCY w Katowicach
 19. PRAWOMOCNA nieważność umowy kredytu dawnego Kredyt Banku S.A. (umowa EKSTRALOKUM) – wygrywamy ESPRESOWO w Katowicach z Santander Bank Polska S.A. w 14 miesięcy
 20. Unieważnienie kredytu mBank „Multiplan” w Katowicach na 1 rozprawie w 7 MIESIĘCY
 21. Unieważnienie kredytu Raiffeisen BI (EFG Eurobank Ergasias S.A.) w 8 miesięcy na 1 ROZPRAWIE. Sąd Okręgowy w Katowicach
 22. Unieważnienie kredytu „Multiplan” mBank. Wygrywamy w Katowicach w 6 miesięcy na 1 rozprawie
 23. Unieważnienie kredytu Santander Consumer Bank. W 3 MIESIĄCE WYGRYWAMY w Katowicach
 24. Umowa pożyczki hipotecznej ING nieważna – kolejna nasza wygrana w Katowicach
 25. Santander (umowa EKSTRALOKUM KREDYT BANK-u) znów przegrywa z nami w Katowicach – umowa nieważna, oddalone roszczenie o korzystanie z kapitału
 26. ING Bank znowu przegrywa z nami w Katowicach – umowa kredytowa nieważna NA 1 ROZPRAWIE

Pomoc prawna dla posiadaczy kredytów we frankach w Katowicach

Kancelaria adwokacka adwokat Jacek Sosnowski Adwokaci i Radcowie Prawni w Katowicach świadczy pomoc wszystkim frankowiczom, którzy przez zawarcie nieuczciwych umów z bankami borykają się ze sporymi problemami finansowymi. W treści zawartych przez nich umów znajdują się mechanizmy waloryzacji, które razem z niedozwolonymi klauzulami umownymi stanowią podstawę do stwierdzenia nieważności całego zobowiązania.

Część z wykorzystywanych przez banki klauzul abuzywnych dotyczyło m. in. sposobu, w jaki ustalano kurs franka szwajcarskiego. Opierano go na wewnętrznej tabeli bankowej, na które kredytobiorca nie miał żadnego wpływu i które nie pozwalały na przewidzenie notowań waluty w przyszłości.

Początkowo, gdy kurs franka szwajcarskiego utrzymywał się na korzystnym dla kredytobiorców poziomie wielu klientów podejmowało decyzję o zawieraniu umowy uwzględniającej w swojej treści mechanizm waloryzacji. Niewielu frankowiczów zastanawiało się wówczas, co stanie się, gdy frank zdrożeje. Niestety, nagła zmiana kursu CHF sprawiła, że raty tego typu kredytów znacząco zwiększyły się.

Jako kancelaria frankowa w Katowicach udzielająca pomoc frankowiczom wie, że nie każdy kredytobiorca zdawał sobie sprawę z ogromnego ryzyka podczas podpisywania tego typu umowy.

Z tego powodu zajmuje się kompleksowym prowadzeniem spraw przeciw bankom, w tym dogłębna analiza wszelkich dokumentów kredytowych, wezwaniem banku do zapłaty, przygotowaniem pozwu oraz reprezentacja frankowicza przed sądem.

Dzięki wiedzy i ogromnemu doświadczeniu w tego typu sprawach kancelaria frankowa w Katowicach jest w stanie znacząco podnieść szanse na wygrana w przypadku każdego kredytu frankowego. Obecnie na naszym koncie posiadamy ponad 400 korzystnych wyroków w sprawach z bankami

Co można zyskać rozpoczynając sprawę w sądzie przeciwko bankowi?

Decydując się na wystąpienie na drogę sądową przeciw bankowi kredytobiorca ma szansę na całkowite unieważnienie umowy lub jej odfrankowienie. Skorzystanie z usług profesjonalnej kancelarii dodatkowo zwiększa szansę na wygrana i daje nieocenione wsparcie na czas postępowania.

Doświadczeni prawnicy z naszej Kancelarii, którzy przeprowadzili dziesiątki podobnych spraw wiedza najlepiej jak przeprowadzić postępowanie.
Z naszą kancelarią frankową w Katowicach kredytobiorca może uzyskać całkowite unieważnienie umowy, które wiąże się ze zwrotem wszystkich zapłaconych rat, odsetek oraz innych opat ustanowionych przez bank.

Dzięki takiemu rozwiązaniu pozbywamy się również hipoteki na nieruchomości zakupionej w ramach udzielonego kredytu. W zamian za to frankowicz oddaje do banku pożyczony kapitał, co w ostatecznym rozrachunku w dalszym ciągu przyniesie mu sporą korzyść finansowa oraz spokój ducha na długie lata.

Zobacz inne nasze wygrane z bankami

Pokaż więcej

Dlaczego warto skorzystać z profesjonalnej i doświadczonej kancelarii frankowej w Katowicach?

Wybór kancelarii Sosnowski Adwokaci i Radcowie Prawni w Katowicach to pewność profesjonalnego wsparcia oraz gwarancja najwyższej, jakości usług w trudnej walce przeciw nieuczciwym postępowaniom ze strony banku.

Decydując się na pomoc ze strony doświadczonych prawników frankowicz zdejmuje z siebie część ciężaru podejmowania działań procesowych. To również pewność, że postępowanie będzie w pełni uczciwe, a wszelkie roszczenia ze stron kredytobiorcy przygotowane zgodnie z obowiązującym prawem.

Kancelaria frankowa w Katowicach jest w stanie poprowadzić każda sprawę tego typu w sposób skuteczny i jak najmniej obciążający kredytobiorcę.