Kancelaria kredyty we frankach Gdańsk

Kancelaria frankowa Sosnowski Adwokaci i Radcowie Prawni w Gdańsku oferuje swoje usługi prawne osobom posiadającym zobowiązania kredytowe we franku szwajcarskim. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy świadczy pomoc w działaniach mających na celu odfrankowienie lub unieważnienie nieuczciwej umowy ciążącej na kredytobiorcy.

Nasza kancelaria frankowa w Gdańsku to zespół prawników z wieloletnim stażem, którzy specjalizują się w tego typu sprawach. Oferują oni pomoc w przebiegu całej rozprawy, od analizy treści umowy, poprzez przygotowanie pozwu, aż po reprezentowanie frankowicza w trakcie rozpraw sądowych.

Dzięki wsparciu kancelarii frankowej nie musisz już obawiać się, że Twoja nieznajomość przepisów pozwoli instytucji bankowej kolejny raz manipulować umową kredytową, a także masz pewność, że podejmiesz wszelkie właściwe krok, by w końcu uwolnić się od problemu, jakim jest kredyt we frankach.

Nasze doświadczenie obecnie potwierdza ponad 400 wyroków w których sądy przyznały naszym Klientom racje w sprawach frankowych

Obsługa spraw o kredyty we frankach w Gdańsku

Wybór naszej Kancelarii od spraw frankowychw Gdańsku to gwarancja kompleksowej obsługi prawnej oraz wsparcia na wszystkich etapach walki o wolność kredytową. Prawnicy pracujący w naszym zespole są gotowi na każde wyzwanie, a dzięki doświadczeniu w walce z bankami zwiększają szansę na szybsze wygranie procesu.

Sosnowski Adwokaci i Radcowie Prawni kancelaria frankowa w Gdańsku oferuje frankowiczom pomoc w zakresie:

  • wstępnego rozpoznania sprawy oraz analizy dostępnej dokumentacji, w tym umowy kredytowej,
  • doradztwa w sprawie wyboru najlepszej ścieżki postępowania,
  • przeanalizowania propozycji ugodowej wystosowanej przez bank,
  • wszczęcia i kompleksowego przeprowadzenia sprawy przed sądem
  • reprezentowania kredytobiorcy w trakcie rozpraw sądowych,
  • wsparcia i ochrony przeciw nieuczciwym działaniom ze strony banku.

Podjęcie decyzji o współpracy z naszą kancelarią frankową to najlepsze, co można zrobić w przypadku kredytu frankowego. Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie uchronić się przed niekorzystnymi ofertami ugody oraz dalszą spłatą kredytu na nieuczciwych warunkach – często pozostającego kredytem, którego spłacić się nie da.

Dzięki bogatemu doświadczeniu prawników z kancelarii frankowej w Gdańsku mamy pewność, że obrana przez nas strategia postępowania będzie słuszna i przyniesie nam wymierne korzyści.

Pomoc prawna dla posiadaczy kredytów we frankach w Gdańsku

Sprawy kredytów frankowych nie cichną mimo upływu lat. Te osławione w latach 2002-2011 zobowiązania dawniej reklamowane, jako najlepsze rozwiązanie dla kredytobiorców, obecnie są jednymi z najbardziej obciążających zobowiązań, z jakimi zmagają się Polacy.

Te korzystne na pierwszy rzut oka oferty, które miały być przepustką do nowego, lepszego życia obecnie stanowią przedmiot sporej ilości rozpraw w sądach. Wszystko to przez klauzule abuzywne stosowane przez banki w treści umów kredytowych.

Na szczęście te nieuczciwe zapisy stanowią obecnie powód i przyczynę do unieważnienia umowy kredytowej i uwolnienia się od obciążającego zobowiązania.

Dzięki pomocy naszej kancelarii frankowej w Gdańsku kredytobiorca jest w stanie poprawnie przeanalizować treść swojej umowy kredytowej, a następnie wystąpić do sądu z roszczeniem w sprawie jej odfrankowienia lub całkowitego unieważnienia.

Istnieje, co prawda jeszcze możliwość ugody z bankiem, jednak w przeważającej liczbie przypadków ugody są skonstruowane tak, by przynieść zysk instytucji bankowej.

Prawnicy z kancelarii frankowej Sosnowski Adwokaci i Radcowie Prawni zrobią wszystko, by kredytobiorca frankowy podjął możliwie najkorzystniejszą dla siebie decyzję i wybrał drogę postępowania, która przyniesie mu wymierne korzyści finansowe.

Co można zyskać rozpoczynając sprawę w sądzie przeciwko bankowi?

Kredytobiorca, który zdecyduje się na złożenie pozwu do sądu w sprawie swojego kredytu frankowego może liczyć na uwolnienie się od ciążącego na nim zobowiązania, a także uzyskanie całkiem pokaźnych korzyści finansowych.

Jest to na tyle kuszące, bowiem w obecnym czasie sądy stają się coraz bardziej przychylne kredytobiorcom, a ponad 95 proc. Spraw kończy się unieważnieniem kredytu. Wsparcie profesjonalne kancelarii frankowej w Gdańsku jedynie zwiększa szanse kredytobiorcy na wygraną i daje ogromne nadzieje na szybkie rozwiązanie problemu.

Szczególnie ważne w toku całego procesu jest odpowiednie przeanalizowanie umowy oraz odnalezienie wszystkich klauzul abuzywnych zawartych w treści tego dokumentu. Są to zapisy, o których możemy mówić w odniesieniu do umów zawieranych z konsumentami, a które kształtują jego obowiązki i prawa w sposób całkowicie sprzeczny z dobrymi obyczajami oraz rażąco naruszającymi jego interesy.

W tym przypadku dotyczyły one głównie niekorzystnego dla frankowicza sposobu ustalania kursu walut. Klauzule niedozwolone ( inaczej abuzywne) zawarte w treści umowy kredytowej umożliwiają uzyskanie wyroku, który odfrankowuje lub całkowicie unieważnia całe zobowiązanie.

Unieważnienie kredytu umożliwia kredytobiorcy uzyskanie zwrotu wszystkich zapłaconych rat i opłat dodatkowych.

Zobacz inne nasze wygrane z bankami

Pokaż więcej

Dlaczego warto skorzystać z profesjonalnej kancelarii frankowej w Gdańsku?

Podjęcie współpracy z kancelarią frankową Sosnowski Adwokaci i Radcowie Prawni w Gdańsku to szereg korzyści dla kredytobiorcy. Przede wszystkim to pewność, że wszelkie wprowadzone w życie rozwiązania są odpowiednie do typu sprawy oraz przyniosą same korzyści.

Jest to również ogromne zwiększenie szans na wygraną dzięki doświadczeniu oraz ogromnej wiedzy prawników pracujących dla kancelarii.