Kancelaria kredyty we frankach Łódź

Sosnowski Adwokaci i Radcowie Prawni Kancelaria frankowa w Łodzi zajmuje się wspieraniem frankowiczów, którzy zdecydowali się na rozpoczęcie trudnego procesu, jakim będzie spór sądowy z bankiem. Są to głównie kredytobiorcy, którzy w latach 2003-2011 zdecydowali się na zaciągnięcie niezwykle popularnego wtedy kredytu waloryzowanego CHF, a dziś zmagają się z kilkukrotnie wyższymi ratami, niż to było zakładane na początku spłaty zobowiązania. 

Dzięki współpracy z profesjonalną i doświadczoną kancelarią frankową w Łodzi frankowicze mają szansę na uzyskanie szybszego i pozytywnego wyniku rozprawy sądowej i tym samym odfrankowienie lub całkowite unieważnienie swojej umowy kredytowej. Do chwili obecnej nasza kancelaria uzyskała już ponad 400 korzystnych wyroków w sprawach frankowych. W 98% tych wyroków sądy orzekały o unieważnieniu kredytów naszych Klientów, natomiast 2% stanowiły odfrankowienia

Nasi adwokaci i radcowie prawni z kancelarii frankowej w Łodzi wspierając kredytobiorcę na każdym etapie sprawy zrobią wszystko, by uzyskany wyrok był jak najbardziej satysfakcjonujący, a bank zapłacił za wykorzystywanie niedozwolonych klauzul w treści umowy kredytowej.

Obsługa spraw o kredyty we frankach w Łodzi

Nasza Kancelaria frankowa w Łodzi to zespół doświadczonych i wykształconych specjalistów – adwokatów i radców prawnych, którzy, na co dzień mają styczność z wieloma tego typu sprawami. Dzięki ich wiedzy są w stanie skutecznie przeprowadzić kredytobiorcę przez cały proces sądowy bez większego stresu i ryzyka porażki dla naszych Klientów

Pierwsze, co należy zrobić w przypadku tego typu spraw to dogłębna analiza umowy kredytowej oraz ustalenie, czy w jej treści znajdują się klauzule abuzywne będące podstawą do wszczęcia roszczenia.

Następnie należy wybrać odpowiednią drogę postępowania. Są to zadania wymagające sporej wiedzy specjalistycznej, dlatego warto powierzyć doświadczonej kancelarii frankowej w Łodzi, której prawnicy dodatkowo będą reprezentować kredytobiorcę w trakcie rozpraw sądowych oraz służyć poradą w przypadku każdej wątpliwości.

Współpraca z kancelarią frankową w Łodzi to znacząco zwiększenie szansy kredytobiorcy na wygraną z nieuczciwymi i doświadczonymi w tego typu sprawach instytucjami bankowymi. Działanie na własna rękę często wiąże się z ogromnym stresem i możliwością przegrania sprawy z prawnikami zatrudnionymi przez bank. Wybór kancelarii frankowej w Łodzi niweluje taką możliwość praktycznie do zera, a stres związany z wszelkimi działaniami formalnymi znika, gdyż zajmują się nimi wykwalifikowani prawnicy z kancelarii.

Pomoc prawna dla posiadaczy kredytów we frankach w Łodzi

Kancelaria frankowa w Łodzi adwokat Jacek Sosnowski Adwokaci i Radcowie Prawni udziela frankowiczom pomocy na wielu różnych płaszczyznach.

Oferujemy wsparcie zarówno osobom, które zadecydowały się walczyć o odfrankowienie lub unieważnienie umowy kredytowej, a także kredytobiorcom, którzy zostali pozwani przez bank czy mającym przed sobą możliwość podpisania ugody.

W każdym z tych przypadków prawnicy z kancelarii frankowej w Łodzi dokonują dogłębnej analizy przypadku i stanu prawnego, by zaproponować kredytobiorcy najkorzystniejsze rozwiązanie sprawy.

Warto jednak dodać, że coraz wyższe notowania franka szwajcarskiego oraz spora ilość frankowiczów decydująca się złożyć wniosek sądowy przeciw swojemu bankowi sprawiają, że nie warto zbyt długo czekać ze swoim pozwem.

Im szybciej zdecydujemy się podjąć kroki prawne, tym krótsza będzie kolejka we właściwym dla nas sądzie. Dodatkowo fachowa pomoc kancelarii frankowej w Łodzi powinna znacząco skrócić wszelkie aspekty formalne.

Co można zyskać rozpoczynając sprawę w sądzie przeciw bankowi?

Nasi prawnicy podchodzący indywidualnie do każdej sprawy dostosują wszelkie strategie działania, tak by maksymalizować zyski frankowicza i szybko osiągnąć sukces.

Niezależnie, czy Twoim celem jest odfrankowienie czy unieważnienie umowy kancelaria frankowa w Łodzi zrobimy wszystko, by wyrok sądu był korzystny i szybki.

Podstawą do wszczęcia jakichkolwiek roszczeń w przypadku umów kredytów frankowych są zawarte w treści dokumentów postanowienia abuzywne, czyli niedozwolone z punktu widzenia prawa. 

Są to zapisy zawarte w treści umów z konsumentami, które są niezgodne z prawem oraz znacząco naruszają zasady współżycia społecznego. Klauzule tego typu były stosowane przez banki głównie w celu korzystnego dla nich kształtowania kursu walut, co rażąco naruszało interesy kredytobiorcy.

W rezultacie w chwili podpisywania umowy kredytowej frankowicz nie miał pojęcia ile w rzeczywistości będzie musiał zwrócić bankowi, a wiążący kurs waluty był narzucany kredytobiorcy całkowicie jednostronnie.

To nieuczciwe działanie potępione przez polskie i europejskie sądy stało się głównym argumentem w walce z bankami.

W przypadku unieważnienia umowy frankowicz wnioskuje o jej całkowite usunięcie, dzięki czemu otrzymuje zwrot wszystkich spłaconych rat i opłat dodatkowych od banku.

Zobacz inne nasze wygrane z bankami

Pokaż więcej

Dlaczego warto skorzystać z profesjonalnej kancelarii frankowej w Łodzi?

Każdy proces ze wsparciem wykwalifikowanego prawnika będzie prostszy. Ta sama zasada tyczy się kredytobiorców frankowych walczących o swoje prawa w sądzie.

Skorzystanie z usług kancelarii frankowej w Łodzi to wszechstronna pomoc doświadczonego teamu, który przeanalizuje każdy aspekt sprawy i pomoże obrać najbardziej korzystną ścieżkę działania.

Kompleksowe wsparcie kredytobiorcy pozwala również uwolnić go od stresu związanego z samotnym decydowaniem o wszelkich formalnościach prawnych. Wykwalifikowani prawnicy mogą zastąpić kredytobiorcę praktycznie we wszystkich czynnościach sądowych reprezentując jego interesy w majestacie prawa. Dzięki temu cały spór przeciw bankowi ma szansę przebiec sprawnie, a przede wszystkim skutecznie.