KANCELARIA FRANKOWA GLIWICE – SOSNOWSKI ADWOKACI I RADCOWIE PRAWNI

Kancelaria Sosnowski Adwokaci i Radcowie Prawni to jedna z największych w Polsce i największa na terenie Śląska kancelaria świadcząca pomoc frankowiczom.

Od prawie 7 lat zajmujemy się sprawami frankowymi pomagając osobom posiadającym kredyty frankowe zakończyć toksyczne relacje z bankiem. Wytaczamy procesy o unieważnienie umowy kredytu lub odfrankowienie.

SOSNOWSKI ADWOKACI I RADCOWIE PRAWNI – Kancelaria kredyty we frankach GLIWICE

Kancelaria Sosnowski Adwokaci i Radcowie prawni to duży zespół adwokatów i radców prawnych ściśle wyspecjalizowanych w prowadzeniu spraw frankowych.

Zatrudniamy jedynie prawników posiadających minimum 3 letnie doświadczenie w sporach z instytucjami finansowymi wobec czego możesz mieć pewność, że Twoją sprawę będzie prowadził adwokat lub radca prawny z bardzo dużym doświadczeniem a nie aplikant lub prawnik bez uprawnień

Nasi prawnicy pochodzą z różnych regionów kraju, zdobywali doświadczenie na salach sądowych w sądach w całym kraju. W związku z tym możesz być pewny, że jesteśmy w stanie skutecznie reprezentować Klientów na terenie całego kraju.

Ponadto nad każdą sprawą pracuje nie 1 prawnik lecz jest konsultowana przez cały wyspecjalizowany zespół frankowy adwokatów i radców prawnych.
Prowadzenie działalności na terenie całego kraju w wieloosobowym zespole powoduje, że nasz Know How na bieżąco aktualizowany i bez wątpienia jest jednym z najlepszych w kraju . Dużą wagę przykładamy także do tego aby nasi prawnicy byli dostępni dla Klientów.

Sprawy frankowe to sprawy trudne, wymagające indywidualnej analizy i bardzo dużego zaangażowania prawnika prowadzącego proces. Kancelaria stale rozbudowuje zespół adwokatów i radców prawnych tak aby każdy prawnik pracował z ograniczoną liczbą Klientów i dla każdej sprawy miał należytą ilość czasu.

Przykłady korzystnych wyroków Frankowiczów w sądach w Gliwicach uzyskane przez Kancelarię Adwokat Jacek Sosnowski Adwokaci i Radcowie Prawni

KANCELARIA KREDYTY WE FRANKACH GLIWICE – UNIEWAŻNIENIE UMOWY

W większości przypadków współpraca z kancelarią rozpoczyna się od dokonania przez nasz dział analiz umów frankowych kompleksowej analizy nie tylko Państwa umowy kredytu frankowego ale także Państwa sytuacji faktycznej. Pozwala nam to na określenie i obliczenie możliwych do wystosowania roszczeń wobec banku.

W formularzu bezpłatnej analizy umowy należy odpowiedzieć na parę pytań, które pozwolą nam jasno określić szanse oraz możliwości walki z bankiem. Posiadamy duże doświadczenie w sprawach frankowych i dlatego wiemy, że niektóre z nich są ryzykowne. Wówczas nie rekomendujemy podejmowania procesu. Działania naszej kancelarii opierają się na szczerej i uczciwej współpracy z Klientami dlatego gdy sprawa jest wg nas zbyt ryzykowna wówczas odmawiamy prowadzenia postępowania.

Jeśli analiza Twojej umowy oraz sytuacji daje możliwości skutecznego dochodzenia roszczeń od banku nasz dział analiz sporządzi ofertę prowadzenia postępowania w sprawie frankowej. Postępowanie to ma prowadzić od odfrankowienia umowy lub unieważnienia umowy kredytu. Jeśli będziesz miał jeszcze jakieś wątpliwości dział analiz prawnych odpowie na wszystkie Twoje pytania lub możesz spotkać się z adwokatem lub radcą prawnym bezpośrednio w naszych kancelarii w Gliwicach.

Samo podpisanie umowy o obsłudze prawnej w Twojej sprawie frankowej może nastąpić na odległość bez konieczności wizyty w kancelarii, jeśli jednak chcesz to zrobić osobiście także można to zrobić w Kancelarii Sosnowski Adwokaci i Radcowie Prawni w Gliwicach. Rozwiązania proponowane przez naszą kancelarię dostosowane są do sytuacji frankowicza i zależą od bardzo wielu czynników m in. banku w jakim jest kredyt.
W związku z tym oferujemy jedynie kompleksowe rozwiązania prowadzące do odfrankowienia lub unieważnienia umowy kredytu. Nie podejmujemy jednostkowych czynności jak napisanie pozwu w sprawie frankowej lub też pisma w sprawie.

Co do zasady nie przejmujemy spraw po innych kancelariach lub firmach odszkodowawczych prowadzących sprawy frankowiczów
Na naszym blogu możesz zapoznać się z naszą działalności i sprawdzić na czym polega odfrankowienie kredytu a także jakie korzyści przynosi unieważnienie umowy kredytu frankowego

ADWOKACI I RADCOWIE PRAWNI DLA FRANKOWICZÓW – GLIWICE

Od lat nasz zespół stale się powiększa. Naszych prawników wybieramy bardzo starannie.

Liczy się dla nas wiedza, doświadczenie i profesjonalizm, ale nie tylko.

Ważna jest też skuteczność i etyka w działaniu, a także właściwe spojrzenie na rolę adwokata czy radcy prawnego.

Współpracujemy tylko z takimi prawnikami, z którym mamy wspólny system wartości i dla których liczy się przede wszystkim nasz Klient – czyli Ty.

Zobacz inne nasze wygrane z bankami

Pokaż więcej

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ – ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZYM VIDEO BLOGIEM DLA FRANKOWICZÓW