Kancelaria kredyty we frankach Bydgoszcz

Sosnowski Adwokaci i Radcowie Prawni Kancelaria frankowa w Bydgoszczy to miejsce dla każdego kredytobiorcy, który kilka lub kilkanaście lat temu zdecydował się na zaciągniecie zobowiązania we franku szwajcarskim, a teraz zmaga się z kilkukrotnie wyższymi ratami.

Wsparcie naszej kancelarii frankowej w Bydgoszczy to gwarancja wiedzy i ogromnego doświadczenia w prowadzeniu tego typu spraw, dzięki czemu szanse na wygraną znacząco rosną.

W ten sposób każdy kredytobiorca, który wcześniej obawiał się przegranej w wyniku swojej niewiedzy i słabego przygotowania może liczyć na najwyższy poziom usług i fachową pomoc na każdym etapie rozprawy sądowej.

Wybierając wsparcie naszej kancelarii frankowej w Bydgoszczy masz pewność, że wybrana przez Ciebie droga postępowania będzie rozwiązaniem najbardziej korzystnym i umożliwiającym wygraną z bankiem.

Obsługa spraw o kredyty we frankach w Szczecinie

Kredytobiorcy posiadający zobowiązania we franku szwajcarskim nie mają zbyt wielu okazji do radości. Coraz wyższy kurs waluty i zawirowania na światowych rynkach nie wróżą kolorowej przyszłości. Raty kredytów, w tym zobowiązań we franku szwajcarskim są wysokie, a mogą być jeszcze wyższe.

Sprawy dotyczące kredytów frankowych opierają się w głównej mierze o zarzut abuzywności niektórych klauzul zawartych w treści umowy. Są to najczęściej zapisy dotyczące sposobu przeliczania kursu franka przy pomocy wewnętrznych tabel banku. Takie działanie jest niezwykle niekorzystne dla frankowicza i godzi w ogólnie przyjęte zasady ochrony praw konsumenta.

Zapisy te oraz niedopełnienie obowiązku informacyjnego przez banki sprawiły, że zdecydowana większość kredytobiorców w chwili podpisywania umowy nie zdawała sobie sprawy z ogromnego ryzyka finansowego, jakie na nich nałożono.

Kancelaria dla Frankowiczów w Bydgoszczy Sosnowski Adwokaci i Radcowie Prawni podejmuje się działań mających na celu dogłębną analizę treści umowy i wykazanie przed sądem wszelkich klauzul abuzywnych w niej zawartych. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie wyroku sądu stwierdzającego nieważność umowy

Pomoc prawna dla posiadaczy kredytów we frankach szwajcarskich w Bydgoszczy

Nasza Kancelaria frankowa w Bydgoszczy oferuje frankowiczom kompleksowe i w pełni indywidualne podejście do każdego przypadku,

Prawnicy z naszej kancelarii frankowej w Bydgoszczy dopasowują rozwiązania do konkretnego stanu faktycznego oraz prawnego świadcząc usługi w zakresie:

  • dokładnej analizy sprawy i dokumentacji,
  • ustalenia najlepszego planu działania,
  • przygotowania indywidualnie dopasowanego pozwu sądowego oraz reprezentowania kredytobiorcy w trakcie rozpraw sądowych,
  • wezwania banku do spełnienia obowiązku zapłaty,
  • przeprowadzenia postępowania egzekucyjnego.

Kancelaria frankowa w Bydgoszczy Sosnowski Adwokaci i Radcowie Prawni to zespół doświadczonych pełnomocników, którzy mogą pochwalić się wieloma sprawami tego typu zakończonymi pełnym sukcesem. Pomoc, jaką oferuje kancelaria sprawi, że każdy kredytobiorca posiadający zobowiązanie we franku szwajcarskim ma szansę na uczciwy proces i sprawnie przeprowadzony proces.

Co można zyskać rozpoczynając sprawę w sądzie przeciwko bankowi?

Kancelaria frankowa w Bydgoszczy Sosnowski Adwokaci i Radcowie Prawni działa po to, by nieść pomoc wszystkim frankowiczom, którzy zdecydują się wyjść na drogę prawną przeciw nieuczciwym działaniom banków.

Dzięki oparciu pozwu o wiele zarzutów, w tym o klauzule abuzywne występujące w treści umowy kredytu frankowego kredytobiorca ma szansę uzyskać całkowite unieważnienie umowy, które pozwoli mu odzyskać koszt wszystkich zapłaconych w ciągu obowiązywania umowy rat, wraz z odsetkami i innymi opłatami.

Zniesiona zostanie również hipoteka nieruchomości zakupionej w ramach kredytu. W zamian za to frankowicz jest zobowiązany oddać bankowi kwotę kapitału, jaki otrzymał w chwili podpisania zobowiązania.

Zobacz inne nasze wygrane z bankami

Pokaż więcej