Kancelaria Sosnowski Adwokaci i Radcowie Prawni tylko w MAJU 2023 uzyskała 72 korzystne wyroki w sprawach frankowych. W tym 11 WYROKÓW PRAWOMOCNYCH. Razem mamy PRAWIE 1000 korzystnych WYROKÓW!

Prowadząc sprawy frankowe naszych Klientów wygraliśmy z bankami już PRAWIE 1000 razy, wielokrotnie uzyskaliśmy też prawomocne wyroki. Wygrywamy w najtrudniejszych sprawach. Praktycznie codziennie uwalniamy naszych Klientów od toksycznych zobowiązań frankowych. Nasza kancelaria jest jedną z prekursorów spraw frankowych w Polsce, a jeśli chodzi o ilość wygranych z bankami jesteśmy pod tym względem jednym z liderów w kraju. 

W dzisiejszym materiale przedstawimy kilka najciekawszych wygranych spraw frankowych w sporach gdzie umowy były najtrudniejsze do podważenia. Sygnatury naszych wygranych spraw w MAJU 2023 znajdziesz tutaj: Kancelaria Sosnowski Adwokaci i Radcowie Prawni tylko w MAJU 2023 uzyskała 72 korzystne wyroki w sprawach frankowych. W tym 11 WYROKÓW PRAWOMOCNYCH. Razem mamy PRAWIE 1000 korzystnych WYROKÓW!

KLIKNIJ PONIŻEJ I OBEJRZYJ MATERIAŁ VIDEO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *